Kruh Aerial Hoop BEZ ÚCHYTU - bez lakování

Akrobatický kruh na vzdušnou akrobacii české výroby.

Průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 7-14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 7-14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 7-14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 7-14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 7-14 dní Zvolte variantu
Značka: AKROBAT
3 290 Kč / ks 2 719 Kč bez DPH
Kategorie: Bezúchytové
Záruka: 2 roky
uchyt bez laku
ROUŠKA AERIAL HOOP ZDARMA Voucher bezpečnosti 500,-Kč

Aerial Hoop naší vlastní výroby je vhodný pro všechny druhy triků, určený začátečníkům i profesionálům, dospělým i dětem.

Detail produktu:

 • bezúchytové provedení
 • šířka úchopu kruhu 25 mm (standardní velikost)
 • průměr kruhu dle volby: 850 - 1 050 mm (vnější průměr kruhu)
 • vyrobený z jakostní oceli
 • vyroben v ČR

 Povrch a barva:

 • Barva čistého kovu, úvodní produktová fotografie je pouze ilustrační - v "souvisejících souborech" naleznete video s detailem produktu NElakovaného kruhu
 • Leštění vytváří ve spárech mapový obrazec, kruh v celé své délce leštěný není, tím však není ovlivněna kvalita provedení a naopak nabízí zákazníkovi možnost velmi příznivé pořizovací ceny.
 • Určený k omotání páskou - doporučujeme pásku "sportovní" je užší a velmi dobře se s ní pracuje: https://www.tanecnityce.cz/prislusenstvi-vzdusne-akrobacie/textilni-paska

 Jak vybrat správnou velikost aerial hoop:

 • Pro optimální sed v kruhu:
  Sedněte si na židli a změřte rozměr od sedáku k vrcholku hlavy, k tomuto číslu přidejte 5 cm. Výsledný rozměr je potřebná velikost kruhu (např. 900 mm).
 • Pro optimální úchyt nohama:
  Změřte vzdálenost od kostrče po palec na noze (noha ve špičce, nikoliv flex) a odečtěte 3 cm. Výsledný rozměr je potřebná velikost kruhu (např. 900 mm).
 • Při ne zcela souměrné postavě se může stát, že první výsledek měření vyjde rozdílné oproti výsledku z druhého měření (sed versus nohy), což není nic neobvyklého. Doporučujeme velikost zprůměrovat. Dále obecně platí, že čím flexibilnější tanečnice, tím menší může mít kruh.

Součástí nejsou karabiny, twistery a lana. Veškterý doplňkový sortiment lze zakoupit zde: https://www.tanecnityce.cz/prislusenstvi-vzdusne-akrobacie/

Jak omotat kruh se dozvíte v sekci "Videa a manuály": https://www.tanecnityce.cz/vse-o-nakupu/videa-a-manualy/

V případě zájmu o omotání kruhu značky AKROBAT ze strany týmu Europoles nás neváhejte kontaktovat: obchod@tanecityce.cz, služba je pro naše zákazníky zcela zdarma, uhradíte pouze cenu 1ks Textilní sportovní pásky (omotání lemovací páskou nenabízíme).

V případě, že nechcete kruh omotávat, zvolte variantu kruhu Lakovaného a vyberte z řady krásných barem, kdy kruh bude v celé své délce nádherný na pohled i omak:)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: