Značka: Europoles

Kruh Aerial Hoop SINGLE - žlutý

3 450 Kč / ks 2 851 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 10 - 14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 10 - 14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 10 - 14 dní Zboží na objednávku - doba dodání přibližně 10 - 14 dní Zvolte variantu
Průměr
Typ zavěšení
Kategorie: Kruhy Aerial Hoop
Záruka: 2 roky

KRUH LZE VYROBIT NA PŘÁNÍ VYROBIT Z CELÉ ŠKÁLY BAREV DLE VZORNÍKU V OBRÁZCÍCH PRODUKTU.

 

Kruhy jsou odesílány z externího skladu - pro případ, že budete chtít doojednat příslušenství pro uchycení kruhu, obdržíte dodávku ve dvou balících. 

Kruhy jsou vyráběny zakázkově, termín dodání bude upřesněn po objednání, jedná se o cca 2 týdny

Aerial Hoop jsou kruhy se šířkou úchopu kruhu 24 mm, což je obecný standard. Kruh je vhodný pro všechny druhy triků, určený začátečnicím i profesionálním tanečnicím.

SOUČÁSTÍ NEJSOU KARABINY, TWISTER A LANO.

 

Jak vybrat správnou velikost kruhu:

 1. Pro optimální sed v kruhu:
  Sedněte si na židli a změřte rozměr od sedáku k vrcholku hlavy, k tomuto číslu přidejte 5 cm. Výsledný rozměr je potřebná velikost kruhu (např. 900 mm).
 2. Pro optimální úchyt nohama:
  Změřte vzdálenost od kostrče po palec na noze (noha ve špičce, ne flex) a odečtěte 3 cm. Výsledný rozměr je potřebná velikost kruhu (např. 900 mm).

Při ne zcela souměrné postavě se může stát, že první výsledek měření vyjde rozdílné oproti výsledku z druhého měření (sed versus nohy), což není nic neobvyklého. Doporučujeme velikost zprůměrovat. Dále obecně platí, že čím flexibilnější tanečnice, tím menší může mít kruh.

 

Detail produktu:

 • šířka úchopu kruhu 24 mm
 • průměr kruhu podle volby: 800 - 1 050 mm
 • single = kruh závěsný v jednom bodě, podporuje točení kruhu
 • vyrobený z oceli
 • povrchovou úpravou je práškové lakování