Capri legíny Helix Patched karbonovo-černá

1 890 Kč / ks 2 510 Kč Sleva 25 % 1 562 Kč bez DPH
Pouze na objednání
Barva:
Velikost:

Capri legíny - speciální oblečení vytvořené podle potřeb pole dance tanečnic.

Kategorie: Výprodej
Záruka: 2 roky

Orientační tabulka velikostí je mezi obrázky oblečení.

Elegantní, sexy a z funkčního materiálu, toto je nejvýstižnější popis pro nové legíny od značky Bad Kitty. Jsou vyrobeny ze silné, natahovací PoleFit tkaniny, která má velmi dobré funkční vlastnosti pro vstřebávání a odvod potu z těla. Funkční materiál je protkán černou síťovinou, která dodává legínám originalitu.

Jsou přímo určeny na vzdušnou akrobacii včetně obruče, šály a také na pole fitness. Vhodné na strečink a další sportovní aktivity.

Tkanina PoleFit je speciálně čtyřvrstvé strečové mikro-vlákno. Díky speciální technologii vytvořené přímo pro potřeby pole dance Vám oblečení vytváří dojem "druhé kůže" bez pocitu svírání stehen, zařezávání a podobných běžných nepříjemností.

Švy jsou testovány a přezkoušeny tak, aby držely svůj tvar a místo i při technicky náročných prvcích a nadměrném natahování.

Na rozdíl od většiny klasických sportovních oděvů (které zajišťují "plný odvod", kdy tkanina odvádí vlhkost na povrch) PoleFit používá vlastní "částečný odvod". Takto je zaručen odvod přebytečné vlhkosti z těla a zároveň ji udržuje uvnitř látky a zabraňuje navázání kontaktu s tyčí.