Sport Lakovaná - růžová

Statická pole dance tyč.

Povrchová úprava: Lakování.

Pro výšku stropu: 2 235 mm - 2 745 mm.

Grip
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Značka: X-Pole
4 990 Kč / ks 4 124 Kč bez DPH
Kategorie: Sport - statika
Záruka: 2 roky
Powder coated Pink Sport Set 600x600
ČLENSTVÍ POLEDANCEONLINE.CZ ZDARMA

X-POLE SPORT je přenosná, statická tyč na pole dance.

Stabilitou a kvalitou provedení je srovnatelná s dražší variantou X-POLE XPERT, a proto je ideálním výchozím bodem pro všechny začínající nadšence pole dance, ale neurazí ani profesionální sportovce, kteří nevyžadují pro svůj trénink i spinovou polohu tyče.

X-POLE SPORT nemá možnost funkčního využití pro spinový režim, tyč má pouze jednu polohu, a to statickou.

Díky důmyslnému systému spojů (X-Joint) patentovaného značkou X-Pole a spodnímu stahovacímu mechanismu je montáž a instalace velmi jednoduchá a rychlá. Spoje zajišťují zcela hladký přechod mezi jednotlivými díly tyče, a tím i komfort pro tanec bez rizika poranění o spojovací části.

X-POLE SPORT je plně mobilní, tj. kotví se bez stálého upevnění do podlahy či stropu, bez použití šroubů a vrtání. Svou stabilní vertikální polohu drží na principu tlaku (rozpíná se od podlahy ke stropu) a zaručuje 100% stabilitu a bezpečnost.

Horní a dolní ukotvení je opatřeno na spodní části gumovou ochrannou vrstvou pro lepší přilnavost a zajištění bezpečného ukotvení tyče bez rizika poškození či poškrábání stropu či podlahy. Tyč je vhodné umístit na dřevěnou nebo laminátovou podlahu stejně jako na koberec či dlaždice. Specifické podmínky vyžaduje sádrokartonový či rákosový strop, avšak i tyto stropy mají své řešení.

Tyč Sport lze umístit POUZE v místnosti se stropem, který je vodorovný s podlahou - v případě šikmého stropu nelze tyč Sport instalovat, výrobce nemá v nabídce vhodné kotvení, které instalaci umožní.

Lakování je vrchní povrchová úprava tyče, základ tvoří tyč železná. Tyč s lakovaným povrchem poskytuje vyšší přilnavost, než ostatní tyče z řady X-Pole (kromě silikonových). Lakovaný povrch je na tyč nanesen pod vysokou teplotou tak, aby byl dokonale hladký a bez znatelných přechodů. Tyč je vhodná i pro alergiky s alergií na nikl.

 

Detail produktu:

  • statická tyč
  • spodní dotažení (není nutné použít žebřík)
  • horní a spodní ukotvení má stejnou velikost 23 cm
  • revoluční technologie X-Joint (spojovací trubice)
  • žádné přechody mezi spoji - tyč je hladká po celé délce
  • váha 10 kg
  • přenosná taška slouží jako ochranný obal a je součástí setu
  • povrch růžový
  • vhodná pro alergiky (alergen nikl)

Videomanuál pro X-Pole SPORT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: