Potřebuješ rychle poradit? Volej: +420 723 553 244. Další dotazy pošli raději na náš email: obchod@tanecnityce.cz
Značka: iTac2

iTac2 - StickIt - stupeň 2 - 12 g

310 Kč 310 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)

iTac2 v novém ekonomickém balení pro přesnější aplikaci. Stupeň 2 poskytuje střední přilnavost – pro bezpečný šplh a držení - vhodné pro inverty, statické prvky a další pohyby.

NOVINKA OD iTac2 - StickIT - kompletně nové balení pro přesnou a úspornou aplikaci gripu.

Stupeň 2 poskytuje střední pevnost pro bezpečný šplh a držení vhodné pro inverty, statické prvky a další pohyby.

iTac2 pracuje na principu přidání ideální úrovně vlhkosti. Přilnutím na kůži poskytuje silné a spolehlivé uchopení pro ruce i tělo. Vyroben z organického včelího vosku. Malé množství iTac2 poskytuje dlouhotrvající, vodu odpuzující přilnavost.

Vhodné pro všechny od začátečníků až po profesionály. 

Doporučujeme především využívat pro nohy a záhyby těla (podkolení jamka, nárt, kotník apod.). Při použití na ruce zajišťuje velmi silný grip a zanechává lepkavou stopu na tyči (problém při spinu).

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SB Avatar autora | 22.05.2023
Používala jsem ocun, tekuté gripy, dragonfly gripy tekuté, a jednou kamarádka donesla toto lepidlo. No neskutečné. Chyběl mi grip, který ruce jen neosuší, nevysuší jak magnésko, ale udělá trochu lepivý,ale zas ne moc, hlavně na tu statiku. Tento drží tak perfektně že ostatni gripy nemá smysl používat. Cítím mnohem větší jistotu při náročnějších tricích,grip se nedrobí, použití v deodorantové formě perfektní. Jen se nehodí na spiny na statice, fakt drhne a drží.
5
MZ Avatar autora | 06.03.2022
Vyzkoušení a jsem spokojená.
5
MP Avatar autora | 03.02.2022
Praktické, malinké balení, které nezabere skoro žádné místo v batohu na trénink. Že perfektně drží i při použití malého množství, to se rozumí samo sebou - již mám odzkoušeno z dřívějška.