We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433.

Reklamace zboží

Reklamace vyřizujeme bez odkladu v co nejrychlejším čase a pro

vaší maximální spokojenost!

Klasické čekání až 30 dní než se k vašemu případu někdo dostane, určitě nečekejte, vaše požadavky řešíme pohotově a s respektem k vašim potřebám. Jsme tu pro vás!

Reklamační list naleznete ke stažení ZDE

Reklamace se řídí reklamačním řádem

Reklamace vad zboží, zakoupeného v e-shopu www.tanecnityce.cz může být uplatněna prostřednictvím e-mailu obchod@tanecnityce.cz neprodleně po jejich zjištění.

Řadu reklamací je možné vyřídit BEZ NUTNOSTI ZASLÁNÍ ZBOŽÍ k posouzení. Před samotným odesláním zbožím kontaktujte naší technickou podporu +420 608 059 971 nebo napište e-mail na: obchod@tanecnityce.cz - v závislosti na povaze závady Vám bude sdělen přesný postup reklamace. 

Maximální lhůta pro přezkoumání reklamace vráceného zboží prodávajícím a zaslání vyjádření, je 30 kalendářních dní od obdržení písemné reklamace a zaslání zboží na reklamaci podle toho, která skutečnost nastane později. Standardně vyřídíme reklamaci v rámci pouhých několika dní k vaší maximální spokojenosti!

V případě uznání reklamace, má zákazník právo na úhradu nákladů spojených se zasláním zboží zpět do e-shopu.

Záruky nejsou poskytovány při zjevných nebo skrytých vadách, které vznikly nesprávným použitím nebo manipulací se zbožím, nebo pokud nebyly dodrženy technické normy a podmínky dané prodávajícím.