We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433.

Reklamace zboží

Reklamační list naleznete ke stažení ZDE

Reklamace se řídí reklamačním řádem

 

Reklamace vad zboží, zakoupeného v e-shopu www.tanecnityce.cz může být uplatněna prostřednictvím e-mailu obchod@tanecnityce.cz neprodleně po jejich zjištění.

Řadu reklamací je možné vyřídit BEZ NUTNOSTI ZASLÁNÍ ZBOŽÍ k posouzení. Před samotným odesláním zbožím kontaktujte naší technickou podporu +420 608 059 971 nebo napište e-mail na: obchod@tanecnityce.cz - v závislosti na povaze závady Vám bude sdělen přesný postup reklamace. 

Maximální lhůta pro přezkoumání reklamace vráceného zboží prodávajícím a zaslání vyjádření, je 30 kalendářních dní od obdržení písemné reklamace a zaslání zboží na reklamaci podle toho, která skutečnost nastane později. Standardně vyřídíme reklamaci v rámci pouhých několika dní k vaší maximální spokojenosti!

V případě uznání reklamace, má zákazník právo na úhradu nákladů spojených se zasláním zboží zpět do e-shopu.

Záruky nejsou poskytovány při zjevných nebo skrytých vadách, které vznikly nesprávným použitím nebo manipulací se zbožím, nebo pokud nebyly dodrženy technické normy a podmínky dané prodávajícím.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení