We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433.

Vrácení zboží

Formulář pro vrácení zboží ZDE

ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Vita Grigová

Starochodovská 2401/55

149 00 Praha 

Česká Republika

Pobočka Zásilkovny

Chovatelské potřeby Pluto

Chilská 1061

149 00  Praha 11 Opatov (metro C)

V případě zvolení jiné pobočky Zásilkovny, než je uvedeno výše, vaše vratka nebude převzata.

ZBOŽÍ NEZASÍLEJTE NA FAKTURAČNÍ ADRESU - zpracování vratky se tak výrazně prodlouží a v našem zájmu je ji zpracovat k vaší spokojenosti co nejdříve:)

Pro urychlení zpracování vratky zboží vás požádáme:

  • Do balíku vložte formulář pro vrácení a kopii daňového dokladu.
    • minimálně alespoň vložte papír s ručně psanými informacemi i tak si tím poradíme:)
  • Kontaktujte nás s informací o vrácení zboží na e-mail obchod@tanecnityce.cz
    • usnadníte nám tím možnost pohotově reagovat na vaši žádost a vše v maximální rychlosti vyřešit

V případě spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ), je možné dle  § 1829 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb. zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu v zákonem stanovené 14-ti denní lhůtě ode dne doručení zboží respektive převzetí zboží od přepravce. Vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří se s doručením opozdí, klidu zvažte váš nákup a zboží nám odešlete do 30 dní ideálně.

Vrácení zboží komplikuje zboží vyrobené na zakázku - především jednokusové a studiové tyče, i zde se vám však bude snažit maximálně vyjít vstříc.

Do 14 dnů ode dne doručení Vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy a vrácení zboží, Vám budou na bankovní účet, uvedený ve formuláři, vráceny příslušné peněžní prostředky. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem (dle § 1820 odst. 1 písm. g). Dle § 1832 odst. 2 bude zákazníkovi při vrácení zboží uhrazena částka za náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dopravy na e-shopu. 

Při vrácení odesílatel odpovídá za řádné zabalení zboží minimálně tak, jak Vám bylo zasláno - tj. ve vnějším kartonovém obalu (taneční tyč, pódia, nástavce apod.), bublinkové folii či speciální folii (kruhy) tak, aby při přepravě nedošlo k žádnému poškození zboží. Dopravci se zbožím nejednají v rukavičkách, pokud již nedisponujete původním obalovým materiálem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem vhodné náhrady.

Zboží zaslané na dobírku nelze převzít.

Na náklady zákazníka lze zařídit svoz prostřednictvím PPL - v případě zájmu nás pro více informací kontaktujte na obchod@tanecnityce.cz . Tento druh dopravu je poměrně náklady a doporučujeme ho pouze v případě velkých/těžkých věcí složitých na manipulaci.