We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433

Vrácení zboží

Způsoby vrácení kruhů

  1. Bezplatné vrácení Českou poštou. Zákazníkovi bude k pořizovací ceně přičten navíc kredit ve výši 250,- Kč za odeslání kruhu zpět k nám. Kruh neposílejte jinou služnou než ČP, k přepravnému vám může být načteno až 1000,-Kč za nerovný tvar balíku!
  2. Osobní předání na adresu v Mostě. Čas a místo předání je nutné domluvit předem.

 

Způsoby vrácení šál a drobného zboží

Šály, oblečení, gripy, čističe, kosmetika, chrániče, drobné příslušenství X-Pole…

(veškeré zboží vyjímaje kruhů a tyčí)

  1. Bezplatné vrácení zboží (mimo tyčí a kruhů) Zásilkovnou. Kontaktujte nás pro vygenerování kódu a Zásilkovna se již o vše postará. Není potřeba vypisovat štítem, adresu apod. a nic platit, služba je pro vás zcela zdarma a bez starostí.
  2. Osobní předání na adrese v Praze. Čas a místo předání je nutné domluvit předem, kontaktujte nás.
  3. Vrácení ČP či jiným dopravcem na vlastní náklady. Adresa na vyžádání, kontaktujte nás.

 

Způsoby vrácení X-Pole produktů

Objemné produkty jako Pole Dance tyče, A-Frame, X-Stage a Lyra

  1. Bezplatné vrácení Českou poštou či jinou dopravní službou. Zákazníkovi bude k pořizovací ceně přičten navíc kredit ve výši 250/690,- Kč (dle druhu zboží) za odeslání zpět k nám.
  2. Osobní předání na adresu v Praze. Čas a místo předání je nutné domluvit předem, kontaktujte nás.

 

Co vše je potřeba

  1. Do balíku vložte formulář pro vrácení zboží nebo jednoduše sepište informace dle formuláře na kus papíru a vložte do balíku.
  2. Informujte nás o vrácení zboží dříve, než balík odešlete na e-mail obchod@tanecnityce.cz. Usnadníte nám tím možnost pohotově reagovat na vaši žádost a vše v maximální rychlosti vyřešit.

 

Adresa pro vrácení kruhů a hrazd

Hana Němečková

Mostecká 125

43401 Vtelno-Most

telefonní kontakt: +420 608 059 971

 

Adresa pro vrácení X-pole tyčí, oblečení, gripů a pod. (vše vyjímaje kruhů a hrazd) na vyžádání, upřesníme dle druhu zboží. 

 

V případě spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ), je možné dle  § 1829 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb. zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu v zákonem stanovené 14-ti denní lhůtě ode dne doručení zboží respektive převzetí zboží od přepravce. Vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří se s doručením opozdí, klidu zvažte váš nákup a zboží nám odešlete do 30 dní.

Vrácení zboží komplikuje zboží vyrobené na zakázku - především jednokusové a studiové tyče, i zde se vám však bude snažit maximálně vyjít vstříc.

Do 14 dnů ode dne doručení Vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy a vrácení zboží, Vám budou na bankovní účet, uvedený ve formuláři, vráceny příslušné peněžní prostředky. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem (dle § 1820 odst. 1 písm. g). Dle § 1832 odst. 2 bude zákazníkovi při vrácení zboží uhrazena částka za náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dopravy na e-shopu. 

Při vrácení odesílatel odpovídá za řádné zabalení zboží minimálně tak, jak Vám bylo zasláno - tj. ve vnějším kartonovém obalu (taneční tyč, pódia, nástavce apod.), bublinkové folii či speciální folii (kruhy) tak, aby při přepravě nedošlo k žádnému poškození zboží. Dopravci se zbožím nejednají v rukavičkách, pokud již nedisponujete původním obalovým materiálem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem vhodné náhrady.

Zboží zaslané na dobírku nelze převzít.

 

Zpět do obchodu