We speak your language. Ми розмовляємо вашою мовою. Мы говорим на вашем языке. +420 776 827 433.

Vrácení zboží

Formulář pro vrácení zboží ZDE

ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Vita Grigová

Starochodovská 2401/55

149 00 Praha 

Česká Republika

Pobočka Zásilkovny

Chovatelské potřeby Pluto

Chilská 1061

149 00  Praha 11 Opatov (metro C)

V případě zvolení jiné pobočky Zásilkovny, než je uvedeno výše, vaše vratka nebude převzata.

ZBOŽÍ NEZASÍLEJTE NA FAKTURAČNÍ ADRESU - zpracování vratky se tak výrazně prodlouží a v našem zájmu je ji zpracovat k vaší spokojenosti co nejdříve:)

Pro urychlení zpracování vratky zboží vás požádáme:

  • Do balíku vložte formulář pro vrácení a kopii daňového dokladu.
    • minimálně alespoň vložte papír s ručně psanými informacemi i tak si tím poradíme:)
  • Kontaktujte nás s informací o vrácení zboží na e-mail obchod@tanecnityce.cz
    • usnadníte nám tím možnost pohotově reagovat na vaši žádost a vše v maximální rychlosti vyřešit

V případě spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ), je možné dle  § 1829 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb. zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu v zákonem stanovené 14-ti denní lhůtě ode dne doručení zboží respektive převzetí zboží od přepravce. Vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří se s doručením opozdí, klidu zvažte váš nákup a zboží nám odešlete do 30 dní ideálně.

Vrácení zboží komplikuje zboží vyrobené na zakázku - především jednokusové a studiové tyče, i zde se vám však bude snažit maximálně vyjít vstříc.

Do 14 dnů ode dne doručení Vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy a vrácení zboží, Vám budou na bankovní účet, uvedený ve formuláři, vráceny příslušné peněžní prostředky. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem (dle § 1820 odst. 1 písm. g). Dle § 1832 odst. 2 bude zákazníkovi při vrácení zboží uhrazena částka za náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dopravy na e-shopu. 

Při vrácení odesílatel odpovídá za řádné zabalení zboží minimálně tak, jak Vám bylo zasláno - tj. ve vnějším kartonovém obalu (taneční tyč, pódia, nástavce apod.), bublinkové folii či speciální folii (kruhy) tak, aby při přepravě nedošlo k žádnému poškození zboží. Dopravci se zbožím nejednají v rukavičkách, pokud již nedisponujete původním obalovým materiálem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem vhodné náhrady.

Zboží zaslané na dobírku nelze převzít.

Na náklady zákazníka lze zařídit svoz prostřednictvím PPL - v případě zájmu nás pro více informací kontaktujte na obchod@tanecnityce.cz . Tento druh dopravu je poměrně náklady a doporučujeme ho pouze v případě velkých/těžkých věcí složitých na manipulaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení