Potřebuješ rychle poradit? Volej: +420 723 553 244. Další dotazy pošli raději na náš email: obchod@tanecnityce.cz

Vrácení zboží

Nepoužité, nepoškozené a řádně zabalené zboží vraťte do 30 dní. My vám obratem vrátíme peníze na váš bankovní účet. Postup jak zdarma vrátit zboží najdete níže.

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Způsoby vrácení kruhů

  1. Bezplatné vrácení Českou poštou. Zákazníkovi bude k pořizovací ceně přičten navíc kredit ve výši 250,- Kč za odeslání kruhu zpět k nám. Kruh neposílejte jinou služnou než ČP, k přepravnému vám může být načteno až 1000,-Kč za nerovný tvar balíku!
  2. Osobní předání na adresu v Mostě. Čas a místo předání je nutné domluvit předem.

 

Způsoby vrácení šál a drobného zboží

Šály, oblečení, gripy, čističe, kosmetika, chrániče, drobné příslušenství X-Pole…

(veškeré zboží vyjímaje kruhů a tyčí)

  1. Bezplatné vrácení zboží (mimo tyčí a kruhů) Zásilkovnou. Kontaktujte nás pro vygenerování kódu a Zásilkovna se již o vše postará. Není potřeba vypisovat štítem, adresu apod. a nic platit, služba je pro vás zcela zdarma a bez starostí.
  2. Osobní předání na adrese v Praze. Čas a místo předání je nutné domluvit předem, kontaktujte nás.
  3. Vrácení ČP či jiným dopravcem na vlastní náklady. Adresa na vyžádání, kontaktujte nás.

 

Způsoby vrácení X-Pole produktů

Objemné produkty jako Pole Dance tyče, A-Frame, X-Stage a Lyra

  1. Bezplatné vrácení Českou poštou či jinou dopravní službou. Zákazníkovi bude k pořizovací ceně přičten navíc kredit ve výši 250/690,- Kč (dle druhu zboží) za odeslání zpět k nám.
  2. Osobní předání na adresu v Praze. Čas a místo předání je nutné domluvit předem, kontaktujte nás.

 

Co vše je potřeba

  1. Do balíku vložte formulář pro vrácení zboží nebo jednoduše sepište informace dle formuláře na kus papíru a vložte do balíku.
  2. Informujte nás o vrácení zboží dříve, než balík odešlete na e-mail obchod@tanecnityce.cz. Usnadníte nám tím možnost pohotově reagovat na vaši žádost a vše v maximální rychlosti vyřešit.

 

Adresa pro vrácení kruhů a hrazd

Hana Němečková

Mostecká 125

43401 Vtelno-Most

telefonní kontakt: +420 608 059 971

 

Adresa pro vrácení X-pole tyčí, oblečení, gripů a pod. (vše vyjímaje kruhů a hrazd) na vyžádání, upřesníme dle druhu zboží. 

 

V případě spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ), je možné dle  § 1829 odst. 1 zák. č. 89/2012 Sb. zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu v zákonem stanovené 14-ti denní lhůtě ode dne doručení zboží respektive převzetí zboží od přepravce. Vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří se s doručením opozdí, klidu zvažte váš nákup a zboží nám odešlete do 30 dní.

Vrácení zboží komplikuje zboží vyrobené na zakázku - především jednokusové a studiové tyče, i zde se vám však bude snažit maximálně vyjít vstříc.

Do 14 dnů ode dne doručení Vašeho oznámení o odstoupení od smlouvy a vrácení zboží, Vám budou na bankovní účet, uvedený ve formuláři, vráceny příslušné peněžní prostředky. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem (dle § 1820 odst. 1 písm. g). Dle § 1832 odst. 2 bude zákazníkovi při vrácení zboží uhrazena částka za náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dopravy na e-shopu. 

Při vrácení odesílatel odpovídá za řádné zabalení zboží minimálně tak, jak Vám bylo zasláno - tj. ve vnějším kartonovém obalu (taneční tyč, pódia, nástavce apod.), bublinkové folii či speciální folii (kruhy) tak, aby při přepravě nedošlo k žádnému poškození zboží. Dopravci se zbožím nejednají v rukavičkách, pokud již nedisponujete původním obalovým materiálem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem vhodné náhrady.

Zboží zaslané na dobírku nelze převzít.